Klacht: Slechte Service

level-ex op 16 augustus 2019 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 16 augustus 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn telefoon ging kapot! ik heb deze toen naar de service balie gebracht bij de media markt. Hier werd mij verteld dat ik het allemaal zelf mocht regelen belachelijk! Ik heb juist een telefoon en contract bij de media markt afgesloten voor juist deze extra service die ze er bij verlenen.

Gewenste Oplossing:

Ondertussen ben ik zo on tevreden over de media markt zijn service en producten. dat de enigen oplossing voor mij nog is om niets meer te kopen bij dit filiaal.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM