Klacht: Slechte levering, geen reacties op berichten!

Verheur op 01 februari 2020 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 1 februari 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Tijdens de btw dagen een volautomatisch koffiemachine gekocht, blijkt te zijn gebruikt. Gebeld, teruggestuurd. In Zaandam hadden ze hem op voorraad maar dat kon niet geruild worden omdat dit een online bestelling was en Zaandam een franchise filiaal is. Heb nu via Facebook, hun klantenservice allemaal berichten gestuurd, niemand reageert!!!! En dan zeggen ze dat ze je graag helpen.

Gewenste Oplossing:

Levering zelfde nieuw apparaat zoals jullie wettelijk verplicht zijn of andere apparaat met dezelfde btw korting

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Verheur
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM