Klacht: Slechte afhandeling garantie

Nancy121065 op 26 januari 2020 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 26 januari 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Probeer nu al weken lang om mijn geld terug te krijgen van mijn kapotte tv. Die is Total los verklaard omdat de onderdelen niet meer te bestellen zijn. De tv zit nog in de garantie alleen omdat de bon later is aangedragen krijgt mediamarkt het niet voor elkaar om het af te handelen. Ondertussen al 5 keer contact gehad met de klantenservice. Twee keer speciaal naar de winkel in Tilburg gereden(benzine , parkeergeld, tijd) Elke keer beloven ze dat het zo wordt afgehandeld, maar er gebeurt niks!! De tv is al ingeleverd voor de kerstdagen, maar nog steeds niks afgehandeld dus!!! En nu mis ik ook nog de kans om een nieuwe te kopen tijdens de btw vrije dagen. Hoe gaan we dit oplossen Mediamarkt??

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld eindelijk terug krijg, en een redelijke vergoeding(cadeau bon) voor alle ellende hiervan de afgelopen weken. En een nieuwe btw vrije tv

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Nancy121065
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM