Klacht: Robot Stofzuiger

Bekir DOGAN op 08 januari 2023 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf MediaMarkt
Status Nieuwe klacht
Datum 8 januari 2023

Een klant kocht op 2 januari een robotstofzuiger bij MediaMarkt in Amsterdam, maar was na drie dagen niet tevreden vanwege een oplaadprobleem en onvoldoende zuigkracht. Bij het verzoek om het product te retourneren op 8 januari, kreeg de klant te horen dat dit niet mogelijk was omdat het volgens het personeel als een product voor persoonlijke hygiëne wordt beschouwd, wat de klant betwist.

Mijn Klacht:

Op 02 januari kocht ik een robotstofzuiger bij Amsterdam MediaMarkt. De geautoriseerde persoon daar zei dat als ik niet tevreden ben met het product, het kan worden gewijzigd. Ik heb het product 3 dagen gebruikt. Ik was niet tevreden met het product. Er is een oplaadprobleem. Geen kaartfunctie. Het zuigt niet goed. Op 8 januari om 16.00 uur zei ik dat ik het product wilde retourneren en een beter model wilde halen op de Utrechtse mediamarkt. Het bevoegde personeel daar zei echter dat dit niet mogelijk was. Hij zei dat producten voor persoonlijke hygiëne niet kunnen worden geretourneerd. Hoe wordt de stofzuiger een product voor persoonlijke hygiëne? U liegt door te zeggen dat er een mogelijkheid is om alle producten binnen 30 dagen te retourneren! Bol.com doet dit niet. Ik zal je vertellen wat er op alle platforms wordt gedaan, in alle WhatsApp-groepen!

Gewenste Oplossing:

Op de website van MediaMarkt staat dat we alle producten binnen 30 dagen kunnen retourneren. Ik wil mijn product vervangen door een hoger model. Ik betaal het verschil.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Bekir DOGAN
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM