Klacht: Retournering niet geaccepteerd ondanks belofte

mve1994 op 01 juni 2022 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 1 juni 2022

Een klant van MediaMarkt heeft een DYSON stofzuiger besteld en kreeg van een medewerker via Instagram te horen dat retourneren na gebruik mogelijk was. Na het testen van de stofzuiger besloot de klant deze te retourneren, maar kreeg te horen dat de retour niet geaccepteerd werd omdat de stofzuiger gebruikt was. De klant is teleurgesteld over de inconsistentie in de informatie en verwacht dat de retour alsnog wordt geaccepteerd.

Mijn Klacht:

Ik heb een DYSON besteld en na ontvangst heb ik contact opgenomen met de klantenservice via Instagram (zwart op wit). Hierin heb ik gevraagd of ik de stofzuiger mag testen en eventueel alsnog mag retourneren als ik niet tevreden ben. Dit zou mogen van de medewerker, want een stofzuiger zou niet vallen onder een hygiëne product. Na testen toch besloten om te retourneren en een andere stofzuiger te bestellen van MediaMarkt. Krijg ik een mail terug dat de stofzuiger niet wordt geaccepteerd, omdat ik ‘m heb gebruikt. Ik heb nog contact opgenomen en vind niet dat ik nu de dupe moet worden van verkeerde informatie. Hierdoor heb ik ‘m namelijk durven te gebruiken én tijd en energie gestoken om de stofzuiger te retourneren. Ik vind dit ontzettend slecht en verwacht dat deze retour alsnog wordt geaccepteerd door de verkeerde informatie die is verstrekt vanuit de klantenservice.

Gewenste Oplossing:

Geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door mve1994
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM