Mijn Klacht:
Lang verhaal kort: Pakket (met een product van 700 euro) is kwijt geraakt bij de vervoerder (Trunkrs), ik wil hoe dan ook mijn geld terug (ook als de bestelling nog wordt bezorgd ga ik het terugbrengen). MediaMarkt kan pas wat voor mij betekenen als het pakketonderzoek [dat tot 10 werkdagen (!) kan duren] is afgerond. M.a.w. het feit dat het pakket kwijt is wordt nu mijn probleem gemaakt. Er wordt totaal niet meegedacht met de klant en alleen maar naar procedures gerefereerd. Ook de contactmogelijkheden bij MediaMarkt zijn belabberd.
Het volledige verhaal:
Op 1 januari heb ik een bestelling gedaan die met de pakketdienst Trunkrs op 3 januari geleverd zou worden. Ik kreeg maar niks binnen. In de tussentijd heb ik wel contact gehad met Trunkrs maar werd er simpelweg gezegd dat het vertraging had. Op zaterdag 6 januari bleek uit een gesprek met een medewerker van Trunkrs dat het pakket kwijt was geraakt en ze zouden een pakketonderzoek starten. Dat kan tot wel 10 werkdagen duren is mij verteld. (Overigens moet ik telkens zelf met Trunkrs contact opnemen over de status hiervan, er wordt, in tegenstelling tot wat er beloofd wordt, geen bevestiging naar mij gestuurd van het pakketonderzoek of de status ervan.)
Ik heb die zaterdag ook via het contactformulier en Facebook contact opgenomen met MediaMarkt. Via Facebook heb ik nog steeds geen bericht terug (het is nu 11 januari) en op het contactformulier kreeg ik de volgende dag een vrij algemeen bericht terug dat het naar de afdeling was gestuurd.
Op 9 januari heb ik gebeld met MediaMarkt om een statusupdate van mijn melding op te vragen. Hierop kreeg ik te horen dat de verantwoordelijkheid bij de vervoerder ligt en dat ze daarop moeten wachten. Daarop heb ik gevraagd om de hele boel dan maar te annuleren en mijn geld terug te storten. We waren inmiddels 8 dagen verder vanaf de besteldatum en ik had nog niks binnen en kreeg maar geen reactie. Dat zou worden doorgestuurd naar de winkel waarvandaan de bestelling verstuurd is.
Vandaag (11 januari) nog maar eens gebeld en krijg nu te horen dat MediaMarkt volgens de procedures pas wat voor mij kan betekenen als het pakketonderzoek is afgerond. Dat ik linksom of rechtsom de hele bestelling wil annuleren/terugsturen en mijn geld hoe dan ook terug wil ontvangen maakt dan dus blijkbaar niet uit voor de mogelijke oplossingen. Het niet kunnen leveren van mijn bestelling (wat de verantwoordelijkheid van de verkoper is) wordt nu mijn probleem gemaakt.
Gewenste Oplossing:
Ik wil graag per ommegaande mijn geld terug ontvangen, omdat ik niet nog 10 werkdagen wil wachten op de uitkomst van het pakketonderzoek. Mocht het pakket gevonden worden, dan mag het linea recta terug naar MediaMarkt. Ik ga er nooit meer iets bestellen/kopen.

