Klacht: niet geleverde iphone

lisa321 op 23 december 2019 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 23 december 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik heb op 8 december een iPhone besteld, die zou op 16 december geleverd worden volgens het track systeem. Dat vond ik al lang duren maar goed, vervolgens is het 16 december en wordt er niks geleverd de dag erna staat er bij het track systeem dat er geen voorraad is en dat het niet bekend is wanneer mijn telefoon geleverd wordt.. heel raar dat het eerst bezorgd zou worden en dan opeens is de telefoon niet meer op voorraad.
inmiddels al 4x contact opgenomen met de ”klantenservice” die alleen maar een mailtje eruit kunnen sturen naar de backoffice en dat ik maar moet wachten tot hun met mij contact opnemen.
Echt belachelijk dat ik niet weet waar mijn telefoon is en dat je gewoon wordt afgepoeierd door de ”klantenservice” dit is mijn eerste en ook laatste keer dat ik wat bestel bij mediamarkt en ik mag hopen voor ze dat ze met een goede compensatie komen!

Gewenste Oplossing:

als ik mijn telefoon eindelijk binnen heb en een compensatie krijg!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door lisa321
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM