Klacht: Mijn oven werkt niet,hij is nog in garantie, de klantenservice heeft mij niet gehulpen

ElicaPaneva85 op 03 februari 2021 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 3 februari 2021

Een klant heeft in maart 2020 een oven gekocht bij MediaMarkt, die na enkele maanden niet meer functioneerde. Na een vervangende oven, die ook problemen vertoonde, werkt de oven nu opnieuw niet. De klant heeft contact opgenomen met de klantenservice voor advies over de reparatie, maar heeft geen hulp ontvangen.

Mijn Klacht:

Ikheb maart 2020 een oven gekocht. Naa paar manden werkte de oven niet meer. Ik heb het naar een Mediamarkt winkel gebracht vóór reparatie. Toen hebben ze besluiten om niet te repareren ,maar gewoon een nieuwe oven aan mij te gewen(dat gebeurde op 15 jullie 2020. In het begin was de nieuwe goed. Daarna begon die alles heel snel te verbranden. Tijdje daarna begon de ove heel langzaam te baken .En nu werkt de oven weer helemaal niet. (Met de eerst oven was precies her zelfde situarie)
Ik heb in de website van Mediamarkt gezien, dat het product kan voor reparatie verstuurd worden alleen als hij minder dan 10 kilo weegt. Mijn oven is 14 kilo zwaar .Daaroom heb ik de klantenservice gebeld om te vragen wat ik zou moeten doen(Op 1 februari om 17.09 uur). Ik ben in totaal 36 minuten an de telefon geweest (voor dit gesprek betaal je 1 euro per minut).Uiteindelijk heeft de vrouw tegen mij gezegd, dat ze voor mij aangevraagd heeft en ik kan mijn over per post voor reparatie versturen ook als die meer dan 10 kilo weegt. Ik moest alleen de aanvraag voor reparatie via de website maken. Ik heb de formulier ingevuld en een aanvraag gemakt. Ik kreeg een bericht op het scherm, dat ik binnen 10 minuten een email zal krijgen met alle informatie die ik nodig heb om mijn product voor reparatie te versturen. Twee uur later had ik nog steeds geen email ontvangen.
Daroom heb ik besluiten om met de klantenservice via de chat te communiceren. Ik heb een bericht gestuurd met mijn probleem. Ik kreeg een bericht terug Een moment geduld alstublieft Dat was rond 19.30 uur. Ik heb daarna helemaal geen antwoord gekregen.
Ik ben al 135 euro voor de oven en nog 36 euro voor de gesprek kwijt en ik heb geen oven!
Ik wil gewoon een oplossing.
Il ben klaar nog extra geld bij te betalen om een nieuwe oven te krijgen wat dit model is volgens mij heel slecht. Die werkt paar manden en daarna heb je weer pech.

Gewenste Oplossing:

Ik zal tevreden zijn als ik mij geld terug krijg of een minus factuur om eventueel met bijbetalen een nieuwe betere oven te kopen. Anders zal ik waarschijnlijk over paar maanden weer het zelfde ervaring moeten beleven. Het gesprek met de klantenservice heeft me helemaal niet gehulpen daroom vind ik eerlijk als ik ook mijn kosten voor het gesprek terug krijg

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ElicaPaneva85
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM