Mijn Klacht:
In december 2020 heb ik een laptop gekocht via de mediamarkt webshop. Nadat ik de laptop heb gekregen ging hij in twee dagen kapot en omdat het te druk was via PostNL moest ik wachten om het product terug te sturen, wat binnen 100 dagen kan. Nadat ik dat heb gedaan werd er gezegd dat het product niet geretourd kan worden omdat het product niet meer in nieuwstaat was, terwijl de laptop in originele verpakking terug gestuurd was en het alleen vingerafdrukken had van gebruik. Het gebruik was om met de laptop te internetten.
Nu werd het product gerepareerd omdat het niet aan de retourbeleid voldeed en werd er gezegd dat het naar mij opgestuurd zou worden, maar alle verdere e-mails zeggen dat de laptop opgehaald moet worden in Tilburg, omdat het product vanuit daar verzonden was. Ik heb het via de webshop gekocht.
Gewenste Oplossing:
Ik wil het liefst mijn geld terug van een kapotte product, en als dat niet kan dat het product naar mij opgestuurd kan worden in plaats van af te halen.

