Mijn Klacht:
Op 7 juni 2019 j.l. de fout gemaakt om met Mediamarkt Online in zee te gaan toen der tijd had ik een cadeaubon van 40 EUR aangeschaft voor de verjaardag van iemand..
So far so good dacht ik! Mediamarkt heeft mij medio juni een PDF cadeaukaart laten toekomen! yes dacht ik opgelost!
Helaas er zat geen aktivatielink bij kaart kon niet verzilverd worden!! Ik bellen met Mediamarkt klantenservice uren en uren zonder oplossing uiteindelijk medio sep besloten dat het niet meer zo kon!
Ik wou mijn geld terug! Na veel moeilijk doen en gesteggel mijn rekening doorgegeven..
Dacht he he eindelijk een oplossing! Maar nee we hebben het wel of Mediamarkt klantenservice!
Rekening niet goed doorgekomen! Grrrrrrr wordt nu toch echt een beetje pissig Mediamarkt! Geef mij mijn geld terug daar heb ik recht op!
Jullie blijven keer op keer in gebreke! Noteren dingen niet of slecht en laten alles op het beloop!
Ik heb zelden zon groep imbicielen bij elkaar gezien! Dit is het case 191018-012541
Dit is het interne Mediamarkt nummer van mijn klacht!
Nu weer geprobeerd om mijn geld terug te krijgen! je kan beter een stel apen uit de apenheul op hun klantenservice neerzetten die krijgen nog meer gedaan dan de beste slechte grap ooit. Hetgeen dat zich Mediamarkt klantenservice noemt!
Gewenste Oplossing:
Als ik mijn geld terug krijg en de persoon in kwestie het cadeau kan geven die zij eingenlijk een dikke 3 maanden geleden als zou moeten hebben!
En de kosten die ik heb moeten maken voor het zinloze gepeupel wat ze hun klantenservice noemen!
Echt slecht mensen, weest gewaarschuwd NOOIT BIJ MEDIAMARKT KOPEN!! JE HAALT JE EEN HOOP ELLENDE OP JE HALS!


