Klacht: Liegen, Fraude, tussen schip en wal en van het kastje naar de muur

jtriemstra95 op 26 augustus 2019 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 26 augustus 2019

Een klant heeft op 6 augustus 2019 een koelkast besteld bij de outlet van MediaMarkt, met een geplande levering door First Logistics. Na een storing op de leverdatum ontving de klant instructies om contact op te nemen, maar kon geen telefoonnummer vinden en ontving geen adequate reactie op zijn e-mails, wat leidde tot frustratie over de communicatie en service.

Mijn Klacht:

Op 6 augustus 2019 heb ik een koelkast bij de outlet van Mediamarkt besteld. 3 dagen later zou deze bezord worden door First Logistics. Op die dag kreeg ik een email dat zij storing hadden en dat ik met HUN contact op moest nemen. Ik kon nergens een telefoonnummer vinden. Om deze reden heb ik een contactformulier ingevuld. Vervolgens ben ik één keer gebeld met een anoniem nummer. Helaas had ik dit telefoontje gemist. Daarna kreeg ik meteen een mail dat ik niet bereikbaar was en dat ik weer met hun contact op moest nemen.

Binnen 2 uur had ik op die mail gereageerd dat ze de volgende dag wel mochten komen, maar ik kreeg geen reactie.. De volgende dag, heb ik nogmaals gemaild om te vragen of ze ook zouden komen, omdat ik geen reactie had gehad. Omdat ik geen reactie kreeg, heb ik contact opgenomen met de klantenservice van Mediamarkt. Van hun kreeg ik een 0900-nummer (betaald nummer) die ik dan wel kon bellen.

Dat nummer heb ik heb ik heb gebeld en ik kreeg de klantenservice van First Logistics. Ik gaf het ordernummer van Mediamarkt, maar zij moest het ordernummer van First Logistict (FL) hebben, alleen heb ik die niet gekregen. Om deze reden had ik mijn postcode gegeven en huisnummer, maar daar stond ook geen order op dus ze kon niks voor mij doen. Ik weer naar Mediamarkt bellen, hadden ze mijn order geweigerd: OMDAT ZE GEEN CONTACT MET MIJ KONDEN KRIJGEN!!!

Ik had aangeboden om te bewijzen dat ik wel met FL contact had opgenomen, door de email berichten te sturen, maar Mediamarkt geloofde mij wel. Om deze reden had Mediamarkt een verzoek gedaan om de koelkast toch te leveren. Ze zeiden dat FL contact met mij zou gaan opnemen. Na een paar dagen was dit nog niet gebeurt. Mediamarkt bellen… Zij weer een verzoek doen dat FL contact met mij moesten opnemen… Niks.. Mediamarkt bellen… EN DAT TOT 4 keer toe! Vervolgens hebben ze voor de 5e keer een verzoek gedaan waarbij FL mij binnen 2 dagen moest bellen. Maar dit keer weer geen contact.

Uiteindelijk heb ik op 21 augustus (15 dagen na leverdatum) de order geannuleerd. Ik zou daar een bevestiging van ontvangen en vervolgens het geld binnen 3 werkdagen terug krijgen. De volgende dag had ik nog geen bevestiging. Ik weer bellen. De annulering is in behandeling, aldus Mediamarkt. Vandaag heb ik weer gebeld. Zei de medewerker dat de koelkast al geleverd was… ( dat is niet zo). Nou ik uiteindelijk ophangen. Toen schoot het mij te binnen dat ik geen track and trace had en ik wou weten waarom ik dat niet had. Ik weer naar Mediamarkt bellen. Nadat ik de eerste twee keer de het ordernummer doorgaf werd er opgehangen. Bij de derde keer zei ik dat ik een procedure zou starten tegen Mediamarkt als zij op zouden hangen. Deze keer werd er niet opgehangen. Die Medewerker zei dat FL mij een moest sturen.

Nu heeft hij (alweer) een mail gestuurd naar FL met de vraag waar de koelkast nu is… Pas als die koelkast weer bij Mediamarkt is, krijg ik mijn geld (470 euro).

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug krijg. Nooit meer iets bij Mediamarkt. Voor de gene die dit leest, je bent daar tevreden totdat je service nodig hebt! Dan maken zij jouw leven zuur!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM