Klacht: levering afspraak kan niet worden gemaakt

iheemskerk op 17 mei 2021 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 17 mei 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

15-5: siemens koelkast gekocht in mediamarkt cruquius bonnr 60531685
15-5: additionele opdrachtbon betaald voor omdraaien deur, bonnr 41254385

16-5 meermaals gebeld met dynalogic om een leverdatum af te spreken. Dit was niet mogelijk omdat de bon voor veranderen draairichting deur niet was doorgestuurd.
16-5: meermaals gebeld met mediamarkt om de bon door te sturen

Tot op heden is het niet mogelijk een afspraak te maken. Dit heeft te maken met het niet verzenden van beide opdracht bonnen.

De ontvanger van de koelkast is op leeftijd en dit levert veel (onnodige) stress. Daarnaast is de levering op korte termijn nodig omdat de huidige koelkast het bijna begeeft.

Gewenste Oplossing:

Wanneer evoor het einde van deze week (vrijdag 21-5) de nieuwe koelkast is geinstalleerd (en de deur draairichting is omgedraaid)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door iheemskerk
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM