Klacht: Laptop niet optijd bezorgen

Klant 2020 op 27 oktober 2020 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 27 oktober 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Gisteren (26 oktober 2020) heb ik een laptop gekocht omdat mijn eigen uitviel in de hoop dat hij vandaag zou binnenkomen wat er ook bij stond maar nee hoor hij is weer met 1 dag vertraagd daarna heb ik de klantenservice opgebeld hier kreeg ik iemand aan de lijn die amper snapte waar ik mee zat en begon gelijk een andere aan te bieden terwijl ik de laptop met spoed nodig heb
Wat ik eis is dat ik een deel van mijn geld terug krijg omdát ik door jullie een leen laptop moet aanschaffen omdat jullie weer eens te laat zijn met leveren dit gaat mij ook weer geld kosten

Ik word er gek van

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik een deel van mijn aankoopbedrag terug krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Klant 2020
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM