Klacht: Klantenservice slecht bereikbaar

Geppep op 04 december 2020 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 4 december 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een wasmachine en droger besteld en deze zouden alle twee op dezelfde dag geleverd worden. We kregen alleen de wasmachine geleverd die dag. Gebeld met de klantenservice en pas na half uur contact met iemand die niet goed Nederlands sprak. Zij kon ook geen duidelijk antwoord op mijn vraag geven, wanneer wordt mijn droger geleverd. Ze zou deze vraag doorspelen naar een andere afdeling en we zouden een bevestiging hierover krijgen. Niet gekregen. Wel een rekening van €40 gedurende dat ik in de wacht stond. Dit vind ik echt schandalig en geen service!!!

Gewenste Oplossing:

€40 bel kosten worden vergoed en antwoord op mijn vraag.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Geppep
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM