Mijn Klacht:
Tijdens BTW-actie Samsung koelvriescombinatie besteld met leverdatum ma. 31 jan. Niet geleverd! Dinsdag mail van MM ontvangen dat ze woe. 2 feb. ‘proberen’ te leveren. Niets ontvangen! Donderdag 3 feb. niets gehoord en niets ontvangen. Heb 4 feb. gebeld (ipv gemaild via form.), kreeg daarna bevestiging van levering op zat. 5 feb. Koelkast niet verder dan op de laadklep van de vrachtwagen vd bezorger geweest, want stekker bleek kapot (maar 1 pool). Retour koelkast. Krijg van MM te horen dat order is geannuleerd!? Niet door mij overigens. Hierna nog div. mailwisselingen gehad over dat ik toch de koelkast geleverd wil hebben. Geen inhoudelijke reactie van MM behalve dat die geannuleerd is en ik over 8 dagen mijn geld terug krijg. “Wat!!?”
Alle mails van MM zijn incorrect, niet compleet en niet inhoudelijk. Het gaat alleen maar over wat zij willen. En dan ook nog 8 dagen wachten op je geld waarvoor je niets dan ellende hebt gekregen. Dus (klanten)service? Dacht ‘t niet!
Gewenste Oplossing:
Alsnog levering van de koelvriescombinatie zoals besteld en betaald en restitutie van installatie- en montage kosten (omkeren draairichting deuren). Dit overigens ook al bij MM aangegeven, maar die reageren alleen maar dat de order (door hun zelf, maar dat zeggen ze niet) geannuleerd is.


