23-11-2025 in Amsterdam Noord een Hisense 55 inch tv gekocht Deze kon alleen gekalibreerd verkocht worden want moest bij de TV Vandaag teruggegaan en er toch over gesproken met een van de leiding gevende . Deze gaven aan dat dit zo niet verkocht mocht worden maar dat er altijd een keuze gegeven moest worden. De verkoper gaf aan bij de aankoop tv dat de TV niet mee kon zonder kalibratie. Dit is dus niet juist en ik wil dan ook een tegoedbon of mijn geld betreft kalibratie terug
Gewenste Oplossing:
Geld terug of een tegoed bon
Bericht van Robin van Klacht.nl
3 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt
Bericht van Robin van Klacht.nl
3 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.