Klacht: geweigerde retour Mediamarkt Tilburg

Claudia vd Heijden op 16 december 2023 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Nieuwe klacht
Datum 16 december 2023

Een klant heeft een Dyson steelstofzuiger gekocht bij MediaMarkt Tilburg na een verkoopgesprek waarin de medewerker een retourgarantie beloofde na gebruik. Bij het terugbrengen van de stofzuiger, omdat de klant twijfels had, weigerde MediaMarkt de retour omdat het product gebruikt was, wat in strijd zou zijn met de gemaakte afspraak.

Mijn Klacht:

Vorige week zaterdag hebben wij bij mediamarkt Tilburg een verkoopgesprek gehad met een Dyson medewerker in dit filiaal. We twijfelden nog wat over de aankoop van een steelstofzuiger, of deze helemaal is wat wij zoeken. De verkoopster vertelde ons dat we deze gerust konden aanschaffen. We mochten hem uitproberen thuis op de halmat met zand en als het niet helemaal beviel mocht de stofzuiger terug en krijgen we ons geld terug. Dit heeft ze ons zonder twijfel mondeling gegarandeerd. Wij hebben de stofzuiger gekocht en hebben deze thuis uitgeprobeerd. We bleven toch twijfelen over een paar dingetjes en besloten daarom maandag terug naar mediamarkt te gaan om de stofzuiger te Helaas wil Mediamarkt de stofzuiger niet terugnemen omdat deze gebruikt is! Zij geven aan dat de afspraak niet geldt omdat de medewerker van Dyson is en wij een overeenkomst met mediamarkt. Maar dat kunnen wij toch niet weten! Vervolgens heb ik gebeld met de Dyson klantenservice en die zeggen dat we de stofzuiger kunnen terugsturen en dan ons geld. Voor de zekerheid via chat gecheckt of dit klopt. Maar helaas, weer fout … nu geeft Dyson aan dat dit alleen voor internet bestellingen geldt en wij bij Mediamarkt moeten zijn om ons geld terug te krijgen. We worden nu van kastje naar de muur gestuurd.

Gewenste Oplossing:

stofzuiger retour nemen en geld terug zoals gegarandeerd is aan ons

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Claudia vd Heijden
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM