Klacht: Geen product ontvangen of geld retour

PETRA VAN KESSEL op 16 december 2020 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 16 december 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Heb meerdere keren gebeld met Media markt over een product dat ik geplaats heb op 17 dec wat ik nooit heb ontvangen ik moest geduld hebben er was iets fout gegaan . bel ik vandaag na 4 weken terug kunnen ze in een keer niks vinden meisje aan de telefoon wist niks kon me niet helpen daar heb je dan eeuwig voor aan de telefoon gehangen

Gewenste Oplossing:

Een verontschuldiging geld terug voor de belkosten en mijn geld terug van het product dat nooit is geleverd

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door PETRA VAN KESSEL
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM