Klacht: Geen geld terug.

JoCo73 op 30 januari 2021 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 30 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Makkelijk bestellen en betalen op de website van de Mediamarkt. Maar daadwerkelijk de bestelling leveren, ho maar. Volgens de tracktrace is de bezorger langs geweest, maar zowel ik als mijn medebewoners hebben niemand gezien of gehoord. Andere pakketjes van andere pakketdiensten zijn wel bezorgd. In een lange chat met Trunkrs, de bezorgdienst, de afspraak gemaakt dat hij later alsnog langs zou komen. Maar je raadt het al, in geen velden of wegen te bekennen.
Geld terug storten doet de Mediamarkt niet. Je kan alleen de bestelling aan de deur weigeren. Maar dat kan niet, als de chauffeur steeds niet zijn afspraak nakomt.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag per direct mijn geld terug plus schadevergoeding voor alle keren dat ik voor niets heb zitten wachten. Dan bestel ik wel bij een concurrent, die wel bezorgt.
En als de Mediamarkt slim is, nemen ze per direct een andere bezorgdienst.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door JoCo73
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM