Mijn Klacht:
Ik heb op 22 mei een Pavillion 27 van HP bij Mediamarkt gekocht. Er werd niet bij vermeld dat mijn oude Canon printer niet langer ondersteund werd. Derhalve heb ik een dag later ook een HP Smart Tank 7005 aangeschaft. Het door mij afgesloten service contract is niet actief. Mediamarkt is niet te bereiken. Ik kan na hulp van een kennis nog steeds niet printen.
Wij zijn bij de helpdesk van Mediamarkt Leeuwarden langs geweest. Zij zouden de contactgegevens van de helpdesk appen. Tot op heden nog niets gehoord.
Ik ben uitermate teleurgesteld in de dienstverlening van Mediamarkt en verwacht nu op zeer korte termijn ondersteuning bij het instaleren van de printer. Zo beschikken wij niet over een WPS code.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ik de mij toegezegde ondersteuning ontvang bij het installeren van de printer en ook mijn overige vragen ergens kan stellen. Ik heb een Tech support single user afgesloten voor 69 euro.
Deze 69 euro verwacht ik retour op mijn rekening.

