Klacht: Een retour zending kost mij €215,00

Blij ben ik op 08 december 2023 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf MediaMarkt
Status Nieuwe klacht
Datum 8 december 2023

Een klant heeft een tablet gekocht bij MediaMarkt en deze binnen vier dagen geretourneerd. Ondanks dat het product in goede staat was, werd er 25% van het aankoopbedrag ingehouden vanwege het openen van de verpakking, wat resulteerde in een verlies van €215,00. De klant vond dit onacceptabel en na contact met de klantenservice kreeg hij te horen dat het dossier gesloten was zonder verdere actie.

Mijn Klacht:

Ik heb een tablet via de webshop van mediamarkt gekocht en binnen 4 dagen terug gebracht bij de mediamarkt in hoorn hij werd geïnspecteerd alles was goed alleen kreeg ik te horen omdat ik het doosje geopend had er 25 % van het aankoop bedrag werdt wegens het verbreken van de verzegeling als compensatie kreeg ik 15 % in mindering dat kost mij €215,00 ik heb in de winkel aangegeven dat ik het
Onacceptabel vondt ik heb mediamarkt gebeld zij gingen het onderzoeken en zijden dat klopt niet
Maar een paar dagen later kreeg ik te horen dat het dossier gesloten was en zij het niets meer konden (willen) doen schandalig

Gewenste Oplossing:

Mijn geld terug een artikel bij de webshop gekocht is het toch normaal dat je de doos open maakt
Ik heb hier geen woorden voor dat dat zomaar kan

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Blij ben ik
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM