Klacht: Defecte tv

Fheeren71 op 04 juni 2020 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 4 juni 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Tv van onze zoon vertoont raar beeld 1 dag later vertoont hij vlekken in het beeld nog een paar dagen ontstaan er barsten waarvan wij toevallig getuigen waren (van de scheuren in het scherm)van binnenuit buitenscherm/plaat is nog intact 2 dagen later klapt tot grote schrik de buitenplaat eraf van al het gebeuren zijn fotos gemaakt het zou opgelost worden en nu word er gezegd het is aangericht het komt van buitenaf niet normaal dit en hoe zou dat dan gebeurd zijn ? Schade ontstond van binnen uit niet normaal dit schadenr MCL39438625

Gewenste Oplossing:

Dat er een oplossing komt en wij als vaste klant na zoveel aankopen bij jullie goed geholpen worden anders zijn wij genoodzaakt hier werk van te maken middels rechtsbijstand

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Fheeren71
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM