Klacht: Defecte en beschadigde vriezer

Vd Loo op 12 januari 2023 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf MediaMarkt
Status Nieuwe klacht
Datum 12 januari 2023

Een klant heeft op 7 januari 2023 een vriezer gekocht die bij thuiskomst beschadigd en defect bleek te zijn. Na telefonisch contact met MediaMarkt werd aangegeven dat de vriezer omgeruild kon worden, maar in de winkel werd dit ontkend omdat de klant de vriezer zelf had vervoerd. Ondanks het aanmelden voor een monteur en het toezenden van foto's, heeft de klant tot op heden geen verdere communicatie of service ontvangen.

Mijn Klacht:

Wij hebben 07-01-2023 een vriezer gekocht,we hebben deze zelf opgehaald,eenmaal thuis uitgepakt bleek deze beschadigd EN defect te zijn.We hebben telefonisch contact gehad en de vriezer mocht geruild worden.Eenmaal in de winkel werd verteld dat we geen nieuwe kregen omdat we de vriezer zelf vervoerd hadden! Terwijl een medewerker zei dat we hem om mochten ruilen.Niet dus,we moesten aanmelden voor een rmonteur,we zouden binnen 2 dagen bericht krijgen,OOK NIET.
11 januari kregen we een mail of we foto’s wilden mailen,gedaan,maar niets meer vernomen.Ik vind dit heel slecht van Media Markt.Blijkbaar als je een frietpan koopt en deze niet bevalt na gebruik mag je deze gewoon komen ruilen?! Het is nu 12
Januari en nog steeds geen momteur geweest of een mail gehad en we zitten nog steeds met een defecte en beschadigde vriezer te kijken,terwijl we een vriezer nodig hebben!Nee voor ons geen Media Markt meer.
Mvg D Zegveld

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden met een nieuwe vriezer

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Vd Loo
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM