Mijn Klacht:
Een maand geleden een oven gekocht op de zuidermolenweg In amsterdam west voor mijn moeder die alleen woont.
De oude fornuis zou ook meegenomen worden dit was de afspraak!
Betaling voldaan zou binnen 2 weken bezorgd worden dit duurde immers 2 maanden.
Na tientallen te hebben gebeld was er toch geen gehoor uiteindelijk werd ons toch gezegd om bij de winkel langs te gaan.
Mnr in de winkel gaf ons aan dat het nu in de winkel was aangekomen en dat we op een belletje moesten wachten.
Na 3 dagen werd ik gebeld dat ze voor de deur stonden, ondanks dat dit niet de afspraak was dachten wij eindelijk binnen!
Hebben ze een defecte beschadigd aan alle hoeken een oven gebracht en de oude achtergelaten nadat het 2 keer is gevraagd door mijn moeder om het mee te nemen!
Dit kan je niet maken!
Je betaald een hoop geld en krijg je het op deze manier nu staan ze beiden thuis een kapot maar nieuw en en een oude wat meegenomen zou worden! Het probleem lost zich niet op nu weer 10 keer bellen en wordt je continue doorverbonden niemand die het oplost!
Ben klaar met de mediamarkt nooit meer!!!!
Gewenste Oplossing:
Als het probleem zich zo snel mogelijk oplost!!! Ze moeten ee nieuwe leveren zo snel mogelijk! en de oude en de kapotte meenemen.

