Mijn Klacht:
Magnetron kapot geen stroom, weggebracht op 3-1-2023. Na een paar dagen gekeken of hij al gerepareerd was.
Helaas alleen verzonden op 5-1-2023 en aangekomen bij reparateur op 6-1-2023.
Na een paar dagen gebeld naar service Media Markt, die zei dat we een prijs opgaaf moesten hebben ontvangen per mail, nooit gehad! Daarna weer gebeld en te horen gekregen dat die mail naar de desbetreffende winkel is verstuurd maar geen reactie hierop gekregen. Toen zelf naar de winkel gegaan en daar een kwartier gewacht, omdat er goed keuring moest komen op die prijs opgave.
De magnetron is beschadigd tijdens het vervoer, dat zou de winkel moeten betalen.
Dus de conclusie is nu dat het langer dan 15 werkdagen duurde en dat ze een coulance deden om dit te maken. Na een woorden wisseling zijn wij vertrokken zonder magnetron, omdat het langer duurde dan die 15 werkdagen die ze daar voor stellen.
Gewenste Oplossing:
Gaarne zouden we een tegemoet koming zien in een bepaald bedrag, daar hij al 11 maanden oud is en de gemaakte kosten van de beschadiging door de Media Markt meer dan 250 Euro is, de magnetron koste een jaar geleden 342 Euro. Eerst werd hij gerepareerd, maar omdat wij eigenlijk kwaad zijn weggelopen hebben ze dit weer terug gezet om hem niet te maken.


