Mijn Klacht:
Op 19 november 2020 een Lenovo Yoga Slim 7 pro gekocht.
Na een week liet de W toets los. Op 27 november (een week na aanschaf) ben ik naar Mediamarkt Amsterdam gegaan. Hier wilde ze de laptop niet omruilen omdat ik de doos niet bij me had.
Ze vertelde me in Amsterdam dat ik hem bij Mediamarkt Almaar kon inleveren en een nieuwe mee zou krijgen als ik de doos had. Op 29 november ben ik naar Mediamarkt Almaar gegaan met de laptop en de doos. Hier konden ze hem niet ruilen omdat hij niet op voorraad was. Jammer, die verkeerde informatie.
Ze namen de laptop wel in ter reparatie. Op 14 december (meer dan 2 weken na inleveren!!) ontvang ik een prijsopgave voor reparatie.
Ik heb gebeld naar de ‘klantenservice’. Hier gaven ze aan dat de schade door mijzelf is veroorzaakt. Dit is absoluut niet het geval. Vanaf het begin werkte de toets W niet geheel goed. Er werd aangegeven dat er drukschade is. Alleen op de toets W?
Bovendien werd mij gezegd dat ik gelijk had moeten komen. Ik was er een week na aanschaf van het product! Is dat niet snel genoeg? Het is toch logisch dat ik eerst zeker wil weten dat er echt een probleem is met de W toets. Bovendien liet de W toets pas na 5 dagen los.
Ik vind de service van Mediamarkt schandalig. De medewerker die mij vertelde dat ik reparatiekosten moest betalen, wilde zijn naam niet geven. Hij verbrak de verbinding.
Ik accepteer in geen geval reparatiekosten. Dit ga ik voor leggen aan de geschillencommissie. Ik informeer jullie over de uitkomst.
Ik waarschuw iedereen om niet bij MediaMarkt te kopen. Dit is de tweede keer dat ik een zeer negatieve ervaring heb met dit bedrijf. Ook waarschuwingen van anderen op internet moet een waarschuwing zijn om dit bedrijf te schuwen.
Gewenste Oplossing:
Kosteloze reparatie van de laptop

