Klacht: bestelling niet compleet bestelling kwijt???? zou nalevering komen nog steeds niks binnen of bevestigt in de mail

judith11 op 18 december 2020 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 18 december 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik heb op 3 december bestelling gedaan een pc een beeldscherm een nintendo switch en 2 spellen dit alle is gefinancieerd product. op 5 december is 1 artikel via dynalogic geleverd de pc.
van de rest geen bevestiging gehad of track en trace codes ik op maandag 6 december naar de winkel in bergen op zoom geweest hebben ze gebeld zou die dag worden geregeld, die avond track trace codes ontvangen van de switch en de 2 spellen maar geen track trace code van het beeldscherm.

8 december levering via postnl de nintendo switch in kleine doos en 2 spellen in een luchtenvellop. maar geen beeldscherm geleverd, heb 10 minuten nadat de chauffeur van postnl weg was mail gestuurd naar [email protected] en uitgelegd dat niet geleverd is.

elke dag bellen mailen chatten op 11 december krijg ik mijn gelijk en excuses van danny van online en zou er met spoed nalevering komen.

het is nu 18 december heb nog steeds geen bevesteging of product geleverd gekregen

Gewenste Oplossing:

wanneer mediamarkt mijn probleem serieus en met spoed oppakt en er nu eens spoed word van gemaakt dat er nalevering plaatsvind als consument heb ik daar recht op ben al 15 dagen aan het bellen mailen chatten op 11 december zou geregeld zijn het is nu 18 december en heb nog steeds geen beeldscherm terwijl dit gefinancieerd product is die ik persoonlijk in ontvangst moet nemen en jullie dus ook alang een her bestelling en nalevering hadden moeten doen dus wanneer krijg ik het ?

judith

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door judith11
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM