Mijn Klacht:
Hoe tevreden ik was met de vlotte aankoop van mijn Apple Watch, zal dit mijn laatste bezoek zijn aan mediamarkt Rotterdam.
Er is mij een bescherm hoes van 15 euro aanbevolen maar mij vergeten te melden dat dit met zwemmen er wel los komt. 48u moest ik wachten.
Na 2 weken losgekomen, en niet doorgehad gelijk een mega schram.
Net van het kastje naar de muur gestuurd. Bij de service balie lopen 4 mensen voorbij niemand groet, dit terwijl er geen rij is. Kleine moeite om te zeggen dat je zo bij me bent toch?
Ik kon m’n Apple Watch opsturen, zelf betalen.
Dan geopperd dat ik iig de “bescherm” laag terug wil en word ik weer naar de 3e gestuurd. Ze wilde me super graag helpen maar wel even naar boven.
Kom ik terug gigantische rij , maar mag wel weer achteraan sluiten. Uur verder, niks bereikt, behalve een slecht humeur.
Wat een service… en leid aub jullie mensen op door geen producten aan te bieden die niet helpen.
Klacht verdwijnt als ik mijn bescherm hoesje vergoed krijg en een sorry zou ook fijn zijn.
Sorry voor de lezer, maar dit is even mijn frustratie!
Groet Kim
Gewenste Oplossing:
Schade Apple Watch en minimaal de bescherm laag waar ik niks aan heb gehad.

