Klacht: AEG oven al zes maanden kapot

Anoniempje234 op 08 februari 2021 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 8 februari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben op in april 2019 een AEG oven bij media markt gekocht. Afgelopen SEPTEMBER hebben wij een verzoek gedaan tot reparatie. inmiddels zijn we ZES MAANDEN verder en is dat ding nog steeds kapot. Wij zijn het spuugzat. Op emails met de vraag wat de stand van zaken is krijgen we terug dat het druk is. Op de vraag of de media markt hem op komen halen en geld terug krijgen we terug dat het druk is. En op sommige verzoeken krijgen wij uberhaupt geen reactie. Schandalig!

Gewenste Oplossing:

Ik wil binnen één week na heden een passende oplossing compensatie voor het feit dat wij al zes maanden zonder oven zitten

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Anoniempje234
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM