Klacht: Misvormde en vanbinnen beschimmelde mm

Xproto op 03 april 2023 over Mars in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Mars
Status Open
Datum 3 april 2023

Een consument heeft een zak met M&M's salted caramel gekocht, waarin een misvormde en half open M&M zat. Daarnaast ontdekte de consument schimmel aan de binnenkant van het snoepje en vraagt zich af of er mogelijkheden zijn voor compensatie.

Mijn Klacht:

Heb een zak mm salted caramel gehaald waar een aardig rare mm inzat die half open was en misvormd. In de binnenkant zat schimmel (heb foto) is er enig manier van compensatie mogelijk?

Gewenste Oplossing:

Nieuw product

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mars

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mars nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Xproto
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM