Klacht: Niet meedenken met een trouwe klant

Sandra Been op 11 september 2015 over marliesdekkers.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 11 september 2015

Een klant van marliesdekkers.nl heeft een klacht ingediend omdat zij bij een aanbieding drie bottoms wilde bestellen, maar slechts één ontving. Na contact met de klantenservice om de resterende twee bottoms met een bijbetaling te ontvangen, kreeg zij te horen dat dit niet mogelijk was en dat ze een nieuwe bestelling moest plaatsen. De klant voelt zich niet gesteund als trouwe afnemer.

Mijn Klacht:

Ik heb nav de aanbieding 3 bottoms een bestelling geplaatst. In de veronderstelling dat ik deze 1 keer in hoefde te vullen en er een bedrag verscheen wat bijna gelijk is aan het aanbiedingsbedrag. Toen ik mijn bestelling ontving, kreeg ik echter maar 1 bottom. Dat bedrag was namelijk de prijs van 1 bottom. Niet goed gekeken. Slordig van mij. Vervolgens de servicedesk gevraagd om met een kleine resterende bijbetaling de overige twee bottoms te mogen ontvangen. Deze e-mail was het antwoord: Bedankt voor uw mail. Het is voor ons niet mogelijk om betalingen achteraf aan te passen of producten te versturen zonder bestelling. Mocht u graag alsnog gebruik willen maken van deze actie, dan kunt u een nieuwe bestelling plaatsen in onze webshop met 3 bottoms.
Ik ben een trouwe klant, bestel regelmatig en vind het echt betreurenswaardig dat er niet meer meegedacht wordt vanuit de klant.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als de klantenservice met mij meedenkt en een oplossing biedt die in de richting komt van de aanbiedingsprijs van de 3 bottoms. En dat ik daarvoor iets extra moet betalen zoals bijvoorbeeld de verzendkosten.....die neem ik dan voorlief. Tenslotte heb ik niet goed gekeken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over marliesdekkers.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over marliesdekkers.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten