Mijn Klacht:
Op 28 October heb ik via marktplaats een Apogee duet 3 audio interface twv 415 euro gekocht (zie bijlage 1).
Na het tikkie-verzoek heb ik gevraagd om een marktplaats betaalverzoek, vanwege de betaalbescherming (bijlage2). De heer overtuigde met zijn 14,5 jaar mp aanwezigheid en sterren, om tikkie te doen.
Ik moest de man vanaf het begin veel berichtjes sturen om dingen in werking te zetten na de koop. De originele factuur beloofde hij te mailen, maar nooit gekregen. Na een paar keer vragen, veranderde hij zijn verhaal dat hij geen pdf had en de originele factuur in de doos zat.
De factuur was van baxshop. Ik kan me geen papieren factuur van hun meer herinneren de laatste jaar (bestel daar zelf ook)
Na verzending kreeg ik een verzendlink code en een print screen
Helaas duurde het te lang voordat er in het pakket verandering op trad en heb ik daar de op gewezen. Niet het idee dat hij daarvoor op onderzoek ging en na 5 dagen heb ik hem met klem verzocht contact op te nemen ivm het pakket.
Hij zei verschillende dingen en vooral dat dat betekende dat ie er bijna aankwam dan. Voor ,mij gevoel niet dus
Daar gingen steeds weer een dag of wat overheen, blijkbaar had mijn pakket geen prioriteit bij hem.
Na meerder keren te hebben verzocht, kreeg ik uiteindelijk een bericht van hem, dat het pakket zoek was. Ik moest hem ook in het proces van opstarten van onderzoek meerdere keren moeten berichten.
het pakket is kwijt zegt DHl en de heer wil het geld niet retourneren., terwijl ik het pakket nooit heb gekregen en het nog maar de vraag is of het pakket wel echt het gekochte item bevatte en überhaupt is meegenomen door de Chauffeur van DHL
De verkoper is particulier, maar heeft op moment 23 advertenties van luxe goederen, wat hem meer een commerciele verkoper doet lijkt te zijn
Marktplaats heeft niet op mijn melding gereageerd.
Volgens DHL is de verzender alsnog verantwoordelijk
Is een pakketinhoud zeer waardevol, is het aan te raden om het pakket verzekerd te verzenden via DHL Express. De afzender heeft hier niet voor gekozen en blijft wettelijk verantwoordelijk voor de levering van het produkt aan de consument.
ik kan echter geen contact opnemen na de melding (advies tot blokkade gesprek)
Gewenste Oplossing:
terugstorting geld door verkoper


