Klacht: Factuur ontvangen voor niet ontvangen product

Jansen op 03 maart 2019 over MamaLoes Babysjop in de categorie Babykleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Babykleding
Status Nieuwe klacht
Datum 3 maart 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mamaloesbabysjop weigert een factuur te sluiten omtrent een product welke ik niet heb afgehaald bij het DHL punt (ik was helaas te laat) en een bevestiging heb gehad dat het retour is aan hen. Alleen het product is niet bij hen aangekomen en sturen mij de factuur voor iets wat ik niet eens heb ontvangen. Klantenservice toont geen empathie en legt de verantwoordelijkheid bij mij?!!

Gewenste Oplossing:

Factuur sluiten

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MamaLoes Babysjop

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MamaLoes Babysjop nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jansen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM