Klacht: Retourzending staat nog steeds thuis

Ikbaal1 op 05 september 2019 over Maisons du Monde in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie

Mijn Klacht:

We hebben een retourzending die al 3 weken lang in huis staat. Er is geen contact met hen te krijgen. Telefoonnummer werkt niet. Mailtjes (heb er al verschillende gestuurd) geen reactie. En verder zijn er geen contactgegevens te vinden. 1 keer een reactie gehad, na 2 weken! Toen werd gemeld dat TNT de bestelling zou komen halen. Maar dat is inmiddels ook al een dikke week geleden. En er blijft dus een mega-doos enorm in de weg staan … al 3 weken!

Gewenste Oplossing:

Kom svp die doos ophalen!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Maisons du Monde

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Maisons du Monde nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM