Klacht: Plostelinge stijging energiekosten

Vermeij op 04 januari 2012 over MAIN Energie in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
MAIN Energie has resolved this complaint
Klacht opgelost op 4 januari 2012
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer, Aangezien de energiebelastingtarieven voor 2012 pas op 23 december bekend zijn gemaakt en de netwerktarieven in week 52, zijn wij helaas niet in staat het nieuwe voorschotbedrag eerder te communiceren. Onze excuses voor het ongemak. Mocht u nog...

Status Opgelost
Datum 4 januari 2012

Een klant van MAIN Energie heeft geklaagd over een plotselinge stijging van zijn energiekosten, waarbij het maandelijkse voorschotbedrag van 169 euro naar 208 euro steeg. De klant was niet in de gelegenheid om te reageren op de tariefswijzigingen voordat het nieuwe bedrag al werd afgeschreven.

Mijn Klacht:

Per 27 december werd ik per email op de hoogte gesteld van de tariefswijzigingen. Hierdoor ging mijn voorschotbedrag van 169 euro per maand naar 208 euro.

Nog voor ik kon reageren op deze mededeling is er per 3 januari het eerste voorschotbedrag van 208 euro afgeschreven.

Hoe kan het dat de klant geen gelegenheid krijgt hier op te reageren en moet de klant de nieuwe prijs zomaar accepteren?

Gewenste Oplossing:

1) Een maand bedenktijd
2) Oude tarief
3) Versneld overstappen naar een andere maatschappij

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door MAIN Energie in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat MAIN Energie een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van MAIN Energie

14 jaren geleden - Geachte heer, Hartelijk dank voor uw bericht. Aangezien de energiebelastingtarieven voor 2012 pas op 23 december bekend zijn gemaakt en de netwerktarieven in week 52, zijn wij helaas niet in staat het nieuwe voorschotbedrag eerder te communiceren. Onze excuses voor het ongemak. Mocht u nog vragen hebben dan verzoeken wij u vriendelijk contact op te nemen met ons Accountteam op 088 - 08 09 000 of per e-mail via [email protected]. Met vriendelijke groet, MAIN Energie

MAIN Energie

Heeft op 04 januari 2012 om 15:51 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer,

Aangezien de energiebelastingtarieven voor 2012 pas op 23 december bekend zijn gemaakt en de netwerktarieven in week 52, zijn wij helaas niet in staat het nieuwe voorschotbedrag eerder te communiceren.

Onze excuses voor het ongemak.

Mocht u nog vragen hebben dan verzoeken wij u vriendelijk contact op te nemen met ons Accountteam op 088 - 08 09 000 of per e-mail via [email protected].

Met vriendelijke groet,

MAIN Energie

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie