Klacht: Mails van waarschuwingen dat ik niet beveiligd ben

Roodankie op 20 mei 2022 over MacAfee in de categorie Software

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf MacAfee
Categorie Software
Status Open
Datum 20 mei 2022

Een gebruiker van McAfee ontvangt herhaaldelijk e-mails met waarschuwingen over een niet-beschermd abonnement, ondanks dat hij al twee keer heeft betaald voor een jaarabonnement op 12 september 2021 en 21 maart 2022. De gebruiker probeert te reageren op deze e-mails, maar ervaart frustratie door de voortdurende verzoeken om opnieuw te abonneren, wat leidt tot twijfels over de betrouwbaarheid van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik krijg steeds mails van om mijn abonnement te verlengen en nu dat de bescherming opgeschort is omdat ik me weer moet abonneren waar ik ook steeds probeer een mail terug te sturen zelfs met foto afschrijving bank dat ik nu eigenlijk in korte tijd twee keer betaald heb voor een abonnement op de data 12 September 2021 en 21 maart 2022 .
Ik wordt hier heel moe van dat ik eigenlijk voor een jaarabonnement al twee keer betaald heb en toch steeds deze berichten krijg om weer een nieuw abonnement af te sluiten,hier door raakt vertrouwen weg en ga me afvragen of dit wel een goed bedrijf is krijg hierdoor al meer mijn twijfels

Gewenste Oplossing:

Dat ik gewoon waar krijg waar ik voor betaald heb en een oplossing dat ik twee keer betaald heb en ook niet steeds mails dat ik niet beveiligd ben voor steeds weer opnieuw af te sluiten

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MacAfee

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MacAfee nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Roodankie
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM