Klacht: Vlucht geannuleerd zonder informatie aan de reizigers te verstrekken

A. de Roos op 14 juli 2014 over Lufthansa in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Lufthansa
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 14 juli 2014

Op 10 juli heeft de reiziger een vlucht met Lufthansa naar Düsseldorf, vluchtnummer LH 0088, die geannuleerd werd vanwege slecht weer, gemist. De reiziger stelt dat er geen informatie is verstrekt over de annulering, in strijd met de Europese regelgeving, en eist een terugbetaling van 150 euro, evenals compensatie voor extra kosten door vertraging en gebrek aan communicatie.

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevrouw,

Op 10 juli jl. zou ik vliegen met vluchtnummer LH 0088 bestemming Düsseldorf van uw maatschappij. Deze vlucht is geannuleerd omdat het slechte weer was. Hierdoor heb ik geen gebruik kunnen maken van deze vlucht.

Omdat de vlucht door u is geannuleerd en u ook geen verdere informatie aan mij hebt geboden zoals in artikel 14 lid 2 van Verordening (EG) Nr. 261/2004 van het Europees Parlement en de raad van 11 februari 2004 is vereist heb ik recht om binnen zeven dagen mijn geld terug te krijgen. Ik heb 150 euro betaald voor het vliegticket.

Verder heb ik kosten moeten maken als gevolg van de vertragingen en de zeer gebrekige informatieverstrekking. Deze kosten bestaan uit: 6 uren extra parkeertijd. Tevens ben ik 10 uur later thuis gekomen waardoor ik een volledige werkdag heb verloren (110 euro per uur, in totaal 880 euro). Op grond van de Europese Verordening heb ik recht op vergoeding van deze kosten. Ik verzoek u tot betaling van de alle door mij noodzakelijk gemaakte kosten.

Ik verzoek u binnen twee weken te reageren op mijn brief en de bedragen op mijn rekeningnummer te storten. Dit nummer is NL42RABO0112568769 ten name van A. de Roos.

Mocht u mijn klacht niet naar tevredenheid oplossen, dan zal ik mijn klacht voorleggen aan het meldpunt luchtvaartpassagiers van de Inspectie Leefomgeving en Transport.

Met vriendelijke groet,
A. de Roos

Gewenste Oplossing:

Graag ontvang ik een schriftelijke reactie van uw kant.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lufthansa

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lufthansa nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM