Mijn Klacht:
Gisteren 28-4-2023 zijn wij gevolgen met KLM van Amsterdam naar München, en vandaar naar Dubrovnik. Omdat de KLM vlucht vertraging opliep onder wij zelf maar ternauwernood de vlucht naar Dubrovnik halen. Echter de ingecheckte bagage was niet op tijd in Dubrovnik gearriveerd. Wij hebben dit gemeld bij de afdeling lost and found op de luchthaven van Dubrovnik. Ons werd toegezegd dat de bagage zaterdag 29-4-2023 wel zou arriveren. Dit is helaas niet het geval.
De ruimbagage betreft een grote groene koffer met alle kleding en toiletartikelen van mijn vrouw. Het ontbreken hiervan is niet positief voor ons verblijf van een week in Dubrovnik.
De referentie van het property irregularity report is DBVLH15053, met familienaam BOGERT.
Ik check voortdurend de bagagedetails maar tot nu toe is enige melding: searching voor jouw bagage. Het lijkt er dus op dat de bagage tot nu toe onvindbaar is.
Ik wil u dringend verzoeken om mij zo spoedig mogelijk op de hoogte te stellen van de locatie van de bagage en de verwachte aankomst in Dubrovnik.
Om formele redenen stel ik Lufthansa aansprakelijk voor alle schade en nadelen als gevolg van de afwezigheid van deze noodzakelijke bagage.
Cees Spek, e-mail adres [email protected], telefoon 0031 (0)653 595490
Gewenste Oplossing:
Zo spoedig mogelijk op de hoogte te worden gesteld van de locatie van de bagage en de aflevering in ons hotel Royal Blue Hotel in Dubrovnik.

