Klacht: Afschrijven zonder toestemming

Kellyvanveen90 op 07 mei 2016 over Lucky Millions in de categorie Casino/entertainment

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 7 mei 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ben paar maanden geleden gebeld door lucky millions waarbij ik duidelijk heb gemaakt geen interesse te hebben maar later wel toestemming gegeven voor een mailtje te ontvangen. Nu zie ik dat ze al 2x een bedrag van net geen 50,- euro hebben afgeschreven deze heb ik terug kunnen boeken maar hoe komen hun in vredesnaam aan mijn bankgegevens etc. Vind het in en in triest dat er mensen zijn die op deze manier hun geld willen verdienen en verdienen in mijn ogen ook zwaar gestraft te worden want dit is gewoon diefstal, privacyschending en zeer zeker oplichting. ik hoop dat meer mensen reageren en dat deze mensen gestopt kunnen worden.

Gewenste Oplossing:

Ik ga proberen maandag dit stop te zetten en hopelijk dat jullie genoeg meldingen krijgen dat ze gepakt en berecht kunnen worden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM