Klacht: Steentjes uit mijn horloge

Channieka op 18 maart 2014 over Lucardi in de categorie Juweliers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Lucardi has resolved this complaint
Klacht opgelost op 20 maart 2014
Reactie van het bedrijf:

Op 20 maart heeft klant prive bericht ontvangen met twee mogelijkheden die Lucardi als oplossing wil aanbieden.

Bedrijf Lucardi
Categorie Juweliers
Status Opgelost
Datum 18 maart 2014

Een klant heeft een horloge van Regal gekregen, maar na een maand vielen er al twee steentjes uit. Na goede service in het filiaal Amersfoort ontving de klant een nieuw horloge, maar ook hiervan zijn na een maand vier steentjes uitgevallen, wat tot onvrede en irritatie heeft geleid.

Mijn Klacht:

Voor mijn verjaardag heb ik een horloge gekregen van Regal. Na een maand waren er al 2 steentjes uit gevallen. In filiaal Amersfoort hebben ze mij goed geholpen en een nieuw horloge meegegeven. Nu een maand later zijn er al weer 4 steentjes uitgevallen. Hier ben ik absoluut niet blij mee en ik irriteer mij eraan en wil het horloge niet meer dragen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn aankoopbedrag terug van 30 euro.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Lucardi over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lucardi in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lucardi een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Lucardi

Heeft op 20 maart 2014 om 14:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 20 maart heeft klant prive bericht ontvangen met twee mogelijkheden die Lucardi als oplossing wil aanbieden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM