Mijn Klacht:
Ik heb op 16 december een bestelling gedaan via de webshop van lucardi, ik kreeg je bestelling netjes 2 dagen later binnen. Ik had betaald via de fashioncheque.
Echter was de bestelling incompleet en er stond een brief bij dat ze het bedrag van de ontbrekende ring zouden overmaken. Mijn rekeningnummer was niet bekend bij hun dus erg jammer dat ze daar niet op gelet hebben in de eerste instantie.
Ik gebeld om rekent door te geven. Afijn het zou overgemaakt worden.
Inmiddels bijna een maand verder en 6 telefoontjes naar een 0900 nummer van 10ct per minuut en 6 beloftes dat het binnen enkele dagen op de rekening zou staan.. NOG HELEMAAL NIETS.
Laatste keer kreeg ik te horen dat het via een spoedbetaling overgemaakt zou worden. Nou nou eerder slakkentempo betaling.
Ik probeer de klanten”service” weer aan de lijn te krijgen, inmiddels sta ik 10 minuten in de wacht.
Losers
Gewenste Oplossing:
Geld retour + 5€ extra ter vergoeding van telefoonkosten!

