Klacht: Gedrag klantenservice na klacht

Miriam Hensema-bollema op 09 september 2022 over Lucardi in de categorie Juweliers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Lucardi has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Lucardi
Categorie Juweliers
Status Open
Datum 9 september 2022

Een klant van Lucardi heeft een klacht ingediend over de klantenservice na het ontvangen van een beschadigd product. Ondanks de emotionele context van een verjaardag, kreeg de klant geen begripvolle reactie en werd geadviseerd om de klacht per e-mail in te dienen. De situatie werd verder bemoeilijkt door de verantwoordelijkheid voor de schade bij DHL te leggen, terwijl het doosje intact was.

Mijn Klacht:

Omdat mijn man en ik ziek zijn en onze dochter jarig is wilde we voor haar verjaardag toch een kadootje hebben een kleintje en Lucardi stond ervoor dat savonds besteld morgen in huis .
Dus we dachten dan is het nog op tijd..
We bestelden een hanger met ketting en de ring die ze graag wilde..
Pakketje kwam door de brievenbus dus wij blij .
Ik maak het open het is zo geseald en heel ook .
We missen de ring staat wel op de bon niet in het doosje..
Ketting is kapot .
Dus bellen maar..
Leg uit is voor onze dochter haar verjaardag. Emotieloos wordt medegedeeld dat we maar naar info moeten mailen met de klacht. ..
Dan vervolgens willen ze eigenlijk Dhl in de schoenen schuiven maar dat kon niet want het doosje was intact ..
En vervolgens niks geen begrip niks geen mevrouw we gaan dit zo snel mogelijk op lossen zodat u dochter toch de ring krijgt en de ketting vervangen wordt ..
Neee je moet eerst iets ondertekenen
En dan gaan ze een ,onderzoek starten..
En dan vinden ze het raar dat je als klant boos wordt!
Waar is het klant is koning gebleven ?
Een goede afwikkeling ook na een klacht behoud je je klanten mee ..
Niet met of deze mischien wel werkwijze of personeel.. dit gaat klanten kosten .
Voor ons gewoon weer een Juwelier ..
Bij Siebel heb ik dit nog nooit mee gemaakt zo
Maar het ergste mijn 14 jarige dochter is de dupe..
Benieuwd naar hoe snel dit opgelost gaat worden ..
Want naar de winkel gaan kan niet alhoewel ze je wel dwingen om te gaan om op de verjaardag toch nog een kado te kunnen geven..
Maar dat wordt als dreigen gezien mmmmm

Gewenste Oplossing:

Ring had direct nagestuurd moeten worden en eventueel een hele ketting als je goede service verleend..de oude kon dan zo weer terug.
Dus nu verwacht ik dat alsnog

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lucardi

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Lucardi over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lucardi nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Miriam Hensema-bollema
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM