Klacht: klacht over gratis jubeleumlot

ria linckens op 08 januari 2012 over Lotto in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Lotto has resolved this complaint
Klacht opgelost op 9 januari 2012
Reactie van het bedrijf:

Lot was al verstuurd

Bedrijf Lotto
Categorie Loterijen
Status Opgelost
Datum 8 januari 2012

Een klant van Lotto uit zijn onvrede over het ontbreken van informatie over een gratis jubileumlot voor trouwe spelers op de website. Hij beschouwt dit als misleidend en niet klantvriendelijk, vooral voor degenen die al jarenlang deelnemen aan de loterij. Het lotnummer van de klant is 821279209.

Mijn Klacht:

lotto tracteert op een gratis lot voor mensen die allang meespelen maar is nergens te vinden op de site dit is misleidend voor de mensen die al jaren meespelen dit is niet klantvriendelijk en niet leuk voor de mensen die al jaren dit ondersteunen mijn lotnr is 821279209

Gewenste Oplossing:

door een lotnr te geven en een site waar ik ze wel kan activeren

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lotto in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lotto een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Lotto

Heeft op 09 januari 2012 om 15:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Lot was al verstuurd

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM