Klacht: Agressieve verkoop

satinder op 27 juni 2012 over Lotto in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Lotto has resolved this complaint
Klacht opgelost op 2 juli 2012
Reactie van het bedrijf:

Opgelost

Bedrijf Lotto
Categorie Loterijen
Status Opgelost
Datum 27 juni 2012

Een klant ervaart dat een telefonische verkoper van Lotto zijn echtgenote op agressieve wijze benaderde om loten te verkopen. Ondanks herhaaldelijke afwijzingen bleef de verkoper aandringen, zelfs na het bespreken van gevoelige onderwerpen zoals de gezondheid van gezinsleden. De klant vindt dit gedrag onacceptabel.

Mijn Klacht:

Vandaag heeft een tel verkoper mijn echtgenote lastig gevallen door te proberen om loten te verkopen. Ondanks herhaaldelijke afwijzigingen lukte het niet om van hem af te komen. Zelfs nadat er gesproken was over de gezondheid van mijn gezinleden werdt daar ook een oplossing geboden door loten te kopen. Dit gaat te ver!!!!!!!!!!!!

Gewenste Oplossing:

Dit mag Lotto aandragen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lotto in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lotto een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van

13 jaren geleden - We hebben de afzender van dit bericht persoonlijk via mail onze excuses aangeboden voor deze onprettige benadering.

Lotto

Heeft op 02 juli 2012 om 10:52 geantwoord

Geboden Oplossing:

Opgelost

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM