Klacht: Veel lange dikke stukken in mijn shag

Jose Kessels op 01 september 2020 over Look Out in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Look Out
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 1 september 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijne Heren,

Ben best tevreden met de look Out shag maar ik heb al vaak meegemaakt dat er grote lange dikke stukken in de shag zit.
Ik vind dat jammer, roken is duur ik verwacht iedere keer dat ik een pakje Look Out 50 gram koop waar het niet in zit, maar helaas ik wordt teleurgesteld ik kom ze in ieder pakje tegen.
Ik hoop dat u mijn klacht over de shag Look Out in behandeling neemt.
Ik wil Look Out blijven roken ben genoodzaakt om andere shag te kopen anders die wel goed is van kwaliteit.

Bijvoorbaat Dank,

José Kessels.

Gewenste Oplossing:

Is het mogelijk dat u mij tegemoet komt wat pakjes shag betreft? Ik heb al veel shag weg kunnen doen jammer vindt ik dat.

Met vriendelijke groet,

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Look Out

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Look Out nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jose Kessels
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM