Mijn Klacht:
Door gedoe rond het afstuderen heb ik een hoop tijd verloren en ben zelfs een baan misgelopen. Gelukkig ben ik nu afgestudeerd en zit in een sollicitatieprocedure. Ik heb uiteraard mijn diploma direct aangevraagd echter de campus geeft aan dat het tot 6 weken kan duren voordat je diploma opgestuurd wordt en dat bij duo is aangemeld.
Daarom heb ik dringend een bewijs van afstuderen nodig wat jullie in zulke gevallen uitgeven.Ik heb hiervoor naar webcare gemaild. Mijn mail, twee weken geleden verstuurd, staat bij webcare bekend onder nummer: 3785188.
De enige reactie die ik heb gekregen is dat het jullie nog niet lukt om te antwoorden wegens drukte. Ik heb ook al een paar keer geprobeerd te bellen maar de verbinding werd verbroken (na 40 min. wachten) of ik ik werd weer in de wacht gezet.
Ik heb het bewijs dringend nodig en aangezien ik door jullie handelen al een keer een baan ben misgelopen, is het minste wat jullie kunnen doen hiervoor per direct te zorgen!!
Gewenste Oplossing:
Mijn diploma, de vermelding in DUO of een bewijs van afstuderen!


