Klacht: Parkside schroefboormachine inclusief accu

Gioog op 29 augustus 2021 over Lidshop.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Lidshop.nl
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 29 augustus 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 14-7-2020 een schroefboormachine gekocht inclusief snellader en accu in het pakket. Gister wilde ik de schroefboormachine gebruiken nadat hij ongeveer 3 maanden niet gebruikt is. Wel werkend in de doos gelegd.

Nu wilt de accu niet opladen of de snellader is stuk de 2 lampjes blijven knipperen. Contact gehad met Lidl die geeft aan dat er 3 jaar garantie op zit. Melding is doorgestuurd naar ander bedrijf. Video meegestuurd daarna Reactie gehad dat ik de accu zelf moet aanschaffen omdat dit normaal slijtage zou moeten zijn?

Dit lijkt mij niet normaal of heb ik het mis. Heb de accu hooguit tussen de 5 a 10 keer opgeladen en hij is nu al kapot? En dat dit niet onder garantie valt kan ik nergens teruglezen.

Gewenste Oplossing:

Er is geen onderzoek gedaan naar het probleem. Ligt het aan de accu? Of de lader?

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lidshop.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lidshop.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Gioog
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM