Klacht: Word- en Excel-documenten willen niet meer openen

JtH-Sld op 18 juni 2020 over Licentiecodes.nl in de categorie Software

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Categorie Software
Status Open
Datum 18 juni 2020

Een klant heeft in januari 2020 Office 2019 Prof Plus aangeschaft bij Licentiecodes.nl, maar ondervindt in juni 2020 problemen met het openen van Word- en Excel-documenten. De documenten verschijnen alleen als mini-afbeeldingen op de taakbalk en het opnieuw invoeren van de licentiecode resulteert in een foutmelding dat de code niet juist is.

Mijn Klacht:

Kocht in januari 2020 bij Licentiecodes.nl Office 2019 Prof Plus (en ontving licentiecode van 25 karakters). Maar documenten willen nu (juni 2020) niet meer open gaan; verschijnen wel als mini-afbeelding op de taakbalk als ik op het Word-icoontje klik. Opnieuw invoeren van de code geeft aan dat de code niet juist is.

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn als ik de documenten weer gewoon zou kunnen openen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Licentiecodes.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Licentiecodes.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door JtH-Sld
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM