Klacht: Misrepresentatie kamer op hotelboot

user-1484569 op 10 december 2018 over Liberté Amsterdam in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Hotels
Status Open
Datum 10 december 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

https:liberteamsterdam.com

Bij aankomst werden we door de eigenaar gevraagd om cash 50 Euro waarborg te geven. Dit staat nergens vermeldt op de website.

Er werd ons ook verteld dat er geen toiletpapier door het toilet op onze kamer mocht gespoeld worden, maar dat gebruikt toiletpapier in een plastiek vuilbakje moest gedaan worden naast het toilet. Dit staat ook nergens vermeld op de website. Meer nog, doordat deze praktijk waarschijnlijk al jaren bestaat was het in de kamer niet uit te houden van de stank!

In onze bevestigingsmail van onze boeking staat vermeldt dat Check-In: 02:00 PM, Check-Out: 12:00 PM is. Op het papier dat we ter plaatse kregen stond er echter dat Check-Out om 10:30 PM was.

Omdat we een afspraak hadden in Amsterdam hebben we slechts onze bagage in de kamer gezet en zijn we vertrokken. Toen we s’nachts in de kamer kwamen was het niet te harden van de stank. Ondanks het spuiten van deodorant en parfum bleef je de doordringende geur ruiken.

We hebben verschillende malen op de telefoonnummer gebeld die op de website vermeldt staat, maar kregen geen antwoord. Ook was er niemand verantwoordelijk aanwezig op de boot. Bijgevolg hebben wij onze klachten schriftelijk achtergelaten en ons genoodzaakt gezien om te vertrekken gezien de staat van de kamer.

We hebben daags nadien contact opgenomen met de eigenaar die echter geen oren had naar onze klachten en pertinent weigert om de boekingskosten waarborg terug te storten, ondanks het feit dat de informatie op hun website niet overeenkomt met de realiteit en wij dus niet gekregen hadden wat we geboekt hadden en er geen gebruik van hebben kunnen maken.

Gewenste Oplossing:

Een volledige teruggave van de boekingsprijs de 50 Euro waarborg

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Liberté Amsterdam nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM