Klacht: klacht

techniek1 op 21 juni 2012 over lexamore.nl in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 21 juni 2012
Reactie van het bedrijf:

Beste techniek1, ik begrijp uit uw bericht dat er maandelijks geld van uw rekening wordt geïncasseerd, terwijl u hier geen toestemming voor heeft gegeven. Ik heb uw gegevens met betrekking tot het profiel "hassie_48" voor u nagekeken en kan u...

Categorie Datingsites
Status Opgelost
Datum 21 juni 2012

Een gebruiker van lexamore.nl meldt dat er maandelijks € 12,95 wordt afgeschreven via automatische incasso, terwijl hij een eenmalige betalingsopdracht had gegeven. Daarnaast wil hij zijn lidmaatschap opzeggen, maar ondervindt problemen bij het invullen van het feedbackveld. Deze klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Er wordt per automatische incasso nog steeds maandelijks
€ 12,95 afgeschreven hoewel ik destijds een eenmalige betalingsopdracht heb afgegeven. Wil hierbij dan ook mijn lidmaatschap opzeggen. krijg trouwens ook het veld (met welke oplossing bent u tevreden) niet ingevuld

Gewenste Oplossing:

Terugbetaling van de afgelopen maand

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door lexamore.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat lexamore.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van lexamore.nl beoordeeld.

lexamore.nl

Heeft op 21 juni 2012 om 17:24 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste techniek1,

ik begrijp uit uw bericht dat er maandelijks geld van uw rekening wordt geïncasseerd, terwijl u hier geen toestemming voor heeft gegeven.

Ik heb uw gegevens met betrekking tot het profiel "hassie_48" voor u nagekeken en kan u melden dat u bij betaling van uw 3 maanden Full Membership akkoord bent gegaan met een automatische verlenging, zoals dit op de betaalpagina beschreven staat. Tevens heeft u de gelegenheid om de automatische verlenging al op de betaalpagina te annuleren. U heeft dit niet gedaan. Ook heeft u gedurende uw Full membership de mogelijkheid om te allen tijde de automatische verlenging zelf te annuleren via "Mijn account", "Mijn instellingen" en "Mijn membership beheren". Uit uw gegevens blijkt dat u de automatische verlenging niet zelf geannuleerd heeft, en ik kan dan ook niet ingaan op uw verzoek tot restitutie. Echter heb ik nu wel de automatische verlenging voor u geannuleerd, zodat er verder geen afschrijvingen meer zullen plaatsvinden en uw membership per 20-07-2012 zal eindigen. Uw profiel blijft na deze datum online staan en u zult weer gratis member zijn.

Meer informatie over onze automatische verlenging vindt u in artikel 4.2. van onze algemene voorwaarden.

Ik hoop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Indien u nog andere vragen en of opmerkingen heeft, kunt u deze stellen aan ons Customer Care Team via de "Help" link onderaan de website. Hier klikt u op een willekeurige categorie en vervolgens op een willekeurige vraag. Wanneer u dan naar beneden scrolt kunt u op de link "Stel een vraag" klikken. Vervolgens kiest u een categorie waar uw vraag betrekking op heeft en schrijft u uw bericht en klikt op "Bevestigen". Op de volgende pagina klikt u op de knop "Ja" om uw bericht naar ons te verzenden. Wanneer u bent ingelogd op uw profiel ontvangt u hier een bevestiging van. U zult binnen 48 uur een antwoord ontvangen.

Met vriendelijke groet,

Christine

Lexa Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM